Pagridninis / Parduotuvė / APRANGA ŽVEJYBAI / Žieminiai botai Boots Delphin BRONTO / brown

Žieminiai botai Boots Delphin BRONTO / brown

Prekių pristatymas 1-2 dienos

27,49

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Kai pradėjome kurti šio BRONTO modelio botus. Buvome gana tikri dėl trijų pagrindinių principų, kurie yra mūsų batų dizaino pagrindas. Pirmasis yra maksimaliai funkcionalūs. Antrasis – netradicinis dizainas, orientuotas į vartotojo poreikius ir trečiasis – aukštas komforto lygis, kurį batai suteikia naudotojams. Šių trijų principų ribos yra minimalios ir kai kuriais taškais visi trys susilieja. Viena aišku, kad nepaisant daugybės EVA batų modelių. Turėdami ilgametę patirtį mums pavyko sukurti modelį, kurio pagrindinė medžiaga yra ta pati, tačiau po pirmo naudojimo pajusime, kad batai visiškai skiriasi nuo kitų rinkoje.

Daugumoje modelių naudojami įprastiniai modeliai, kurių sienelės storis yra toks pat. Nusprendėme nemažinti gamybos sąnaudų ir nusprendėme batų sieneles kai kuriose dalyse padaryti 10 % storesnes. Lyginant su tradiciniais modeliais. Tam yra daug priežasčių. Mūsų batų padas yra standesnis, todėl jūsų pėdosm bus šilčiau. Storesni batai reiškia, kad jie yra labiau izoliuoti, kuriuos vertinsite daugiausia žiemos mėnesiais. Taip pat sutvirtinome dalį, saugančią batų blauzdas. Jei vaikščiojate žeme ar reljefu, kur yra daug šakų, todėl einant nepakenks.

Pats batas yra šiek tiek susiaurintos formos. Todėl žiemos metu mažiau išsiskiria šiluma, taip pat maloniau vaikščioti, nes koja „nepabėga“ iš batų. Nereikia jaudintis dėl apsimovimo ir nusimovimo. Pagalvojome apie tuos, kuriems sunku pasilenkti. Virš kulno yra iškilimas, vadinamasis spurtas, kuriame galite tiesiog prispausti kitą koja ir vėliau lengvai nuimti batus.

Vidinis veltinio pamušalas puikiai tilps viduje ir padidina šilumą bei vartotojo komfortą. Pado reljefas yra labai įvairus su reikšmingomis galūnėmis, kurios garantuoja puikų sukibimą bet kokiomis oro sąlygomis. Be to, kai kurios galūnės turi labai tankią struktūrą, kuri padidina jų stabilumą apledėjusiose vietose. Pastebėjęs akį pagaus, kad pats padas pagamintas iš mūsų logotipo dirbinių.
Nesvarbu ar lauke -40 C, ar vaikštai miške, ar žvejoji. Delphin BRONTO yra čia, kad galėtumėte 100% patogiai laikyti kojas.

Dydis

41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

Gamintojas

Delphin

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis