Pagridninis / Parduotuvė / AKSESUARAI / Skaitmeninis Feederisto laikrodis Digital watch Delphin WIRUS

Skaitmeninis Feederisto laikrodis Digital watch Delphin WIRUS

Prekių pristatymas 1-2 dienos

29,99

Prekę turime

Prekės kodas: 101000866
Likutis: Turime

Galima nustatyti pypsėja kas minutę

Didelio našumo skaitmeninis rankinis laikrodis su daug naudingų funkcijų ir tvirto stiliaus, tinkantis kiekvienam riešui. Dizainas atitinka medžiotojų, žvejų ir visų mėgstančių veiklą lauke stilių. Tai taip pat puikus aksesuaras kasdieniam dėvėjimui.

Be standartinės laiko indikacijos, rankinis laikrodis Delphin WIRUS siūlo tokias funkcijas kaip žadintuvas, laikmatis, chronometras, 12 arba 24 valandų formatas arba dviejų laiko juostų indikatorius. Mygtukas „Šviesa“ apšviečia skystųjų kristalų ekraną su 13 skaitmenų laikrodžio ratuku, kad galėtumėte matyti laiką naktinės žvejybos ar kitose veiklos lauke metu.

Guminis dirželis yra patogus liesti ir gali būti pritaikytas iki didelio dydžio, todėl laikrodis puikiai tinka kiekvienam riešui. Tamsiai žalias dirželis dera prie supančios aplinkos. Laikrodžio korpusas yra juodas ir tvirtas, pasižymi dideliu atsparumu išoriniams mechaniniams pažeidimams.

Pagal tarptautinį mastelį šis modelis pažymėtas kaip atsparus vandeniui iki 50 m. Šis ženklas atitinka visus reikalavimus, keliamus laikrodžiui, kuris gali būti trumpą laiką veikiamas vandens, pvz., lyjant lietui arba maudantis duše (tačiau jie nėra pagaminti taip, kad atlaikytų karštą vandenį). Tačiau jie tinka pozuoti su laimikiu, kai kurį laiką yra panardinti po vandeniu.

Techniniai parametrai:
Ciferblato skersmuo: 53 mm
Baterija: CR2032

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis