Pagridninis / Parduotuvė / AKSESUARAI / Laikrodis Wrist watch Delphin WISIA
Akcija!

Laikrodis Wrist watch Delphin WISIA

Prekių pristatymas 1-2 dienos

15,99

Prekę turime

Prekės kodas: 101000262
Likutis: Prekę turime

Elegancija, stilius ir preciziškai apdorotos detalės. Tai yra trys pagrindiniai veiksniai, susiję su Delphin WISIA laikrodžiu. Pirmo kontakto metu Jus patrauks išskirtinis dizainas, susidedantis iš rudų dirbtinės odos dirželių ir juodo ciferblato su balta grafika. Tačiau be to, negalima nepastebėti ir labai įspūdingų detalių, kurios pradžiugins kiekvieną žveją ir Delphin prekės ženklo šalininką. Bene ryškiausias yra karpio siluetas ant dirželio ir laikrodžio apačioje. Delphin logotipas pabrėžia išskirtinį šio gaminio stilių tiesiai ant ciferblato arba ant metalinio dangtelio.

Laikrodžio korpusas pagamintas iš ypač tvirto ir patvaraus metalo, kas sumažina mechaninių pažeidimų galimybę. Patys dirželiai yra tvirti ir labai tvirti, o tai prisideda prie jų ilgaamžiškumo. Patikimą laiko rodymą bet kokiomis aplinkybėmis užtikrina kokybiškas rankos suvyniojimo judesys, paslėptas viduje.
Pagal tarptautinį mastelį šis modelis pažymėtas kaip atsparus vandeniui iki 30m. Šis žymėjimas atitinka visus reikalavimus laikrodžiui, kuris gali būti veikiamas tekančio vandens (pavyzdžiui, plauti rankas) arba pozuoti su žuvimi vandenyje, kur purslų ar kontakto su vandens paviršiumi jie neturi įtakos.

Jei esate vienas iš žmonių, tikinčių elegantišku stiliumi, būtent Delphin WISIA puikiai išsiskirs ant jūsų riešo.

Techniniai parametrai:
Ciferblato skersmuo: 43 mm
Baterija: SR626SW

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis