Pagridninis / Parduotuvė / KREPŠIAI, DĖŽUTĖS, KIBIRAI, INDELIAI, SIETAI JAUKUI / Kibirai / Kibiras su dangčiu ir dubeniu 25L Delphin Atoma COMBI 3v1 bucket

Kibiras su dangčiu ir dubeniu 25L Delphin Atoma COMBI 3v1 bucket

Prekių pristatymas 1-2 dienos

22,95

Prekę turime

Prekės kodas: 101000995
Likutis: Prekę turime

Kibiras
Kibiras su dangčiu ir dubeniu 25L Delphin Atoma COMBI 3v1 bucket jaukų ruošimui. Jame sumontuota tvirta metalinė rankena su įspūdinga medine rankena, kuri puikiai telpa rankoje ir palengvina transportavimą. Kibiro viduje yra skalė rodanti jauko kiekį, kurio dėka visada žinote, kiek jaukų mišinio ruošiate.

dubuo
Dubuo skirtas patogiam jauko mišinių gaminimui ir maišymui. Jis turi praktiškus išsikišimus šonuose, kad būtų lengviau sukibti ir lengviau išimti iš kibiro. Jis specialiai sukurtas kitokio atspalvio nei kibiras, į kurį jis telpa, todėl atpažįstamas iš pirmo žvilgsnio. Vidinėje pusėje yra skalė, rodanti paruošto mišinio kiekį.

Dangtis
Skaidrus dangtelis, puikiai tinkantis ant kibiro. Jis pagamintas iš skaidraus plastiko. Dėl to jūs visada žinote, kas yra kibiro viduje, jo neatidarant. Jo šonuose yra rankenos, kurios užsifiksuoja ant kibiro krašto. Taigi dangtis visada tvirtai laikosi savo vietoje.

Kibiras kartu su dubeniu ir dangteliu puikiai dera ir sukuria praktišką rinkinį. Visi trys gaminiai pagaminti iš patvaraus ir tvirto plastiko, kurį taip pat lengva plauti. Dėl skaidraus dangčio dizaino ir šiek tiek kitokio dubenėlio spalvos atspalvio visada galite matyti, kas yra atskirų dalių viduje.

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis