Pagridninis / Parduotuvė / ŽVEJYBOS TURIZMO REIKMENYS / Karpinė palapinė Pop up tent Delphin S1 Quick
Akcija!

Karpinė palapinė Pop up tent Delphin S1 Quick

Prekių pristatymas 14 dienų

179,00

Prekę turime

Prekės kodas: 101001621
Likutis: Turime

Karpinė palapinė Pop up tent Delphin S1 Quick. Tai žvejams, kurie neturi daug laiko ilgoms kelionėms ir mėgsta greitas žvejybas vienai nakčiai.

Delphin į rinką pristato šį išskirtinį ir neįtikėtinai praktišką mini palaapinę.

Jo esmė slypi vadinamojoje „pop-up“ konstrukcijoje. Kurios dėka jį galima itin greitai ir be pastangų išardyti ir sulankstyti. Tai neginčijamas šūkis trumpai ir greitai žvejybai, kai ne visai patogu naudotis dideliu bivuaku. Tačiau tai dar ne visi šio produkto privalumų. Be to, yra bivako dydis ir forma sulankstytoje būsenoje. Tai leidžia jį transportuoti įdėtą pavyzdžiui sulankstytame gultuke.  Todėl ji neužima papildomos vietos, o prireikus daug lengviau perkelti daiktus į atokias ir nepasiekiamas vietas. Pastogė buvo sukurta taip, kad tilptų vienas gultas, paliekant vietos krepšiams, stalui ir kitiems būtiniems aksesuarams. Palyginti su kitais konkuruojančiais tokio tipo modeliais, mūsiškis turi didelį pranašumą dėl didesnio gylio, o tai reiškia daugiau vietos jums ir jūsų įrangai. Nepaisant to, jis yra labai kompaktiškas, o matmenys leidžia įsirengti savo „stovyklą“. Net ir labai mažoje, sunkiai pasiekiamoje apaugusioje vietoje. Paprasčiau tariant, gultą galite pastatyti net ten, kur nebūtų įmanoma įrengti didelio garažo bivako. Dėl to galėsite patogiai žvejoti mažai naudojamuose ploto vietose ir visada būsite vienu žingsniu priekyje kitų žvejų.

Nepaisant kompaktiškų matmenų. Palapinė stebina puikiu stabilumu po prisegimo ir be problemų atlaiko stiprų vėją.

Priekiniame skydelyje yra keturi užtrauktukai, kuriais pagal poreikį galima reguliuoti įėjimą ar ventiliaciją. Jame taip pat yra tinklelis nuo uodų, kurio dėka visada matysite, kas vyksta jūsų žvejybos vietoje. Ant bivako lubų yra praktiškas kabliukas, skirtas pakabinti, pavyzdžiui, šviestuvą ar striukę ir panašiai. Galinėje sienelėje esanti kišenė leidžia susidėti mobilųjį telefoną, raktus, kad visada turėtum po ranka.

VIDEO APIE PRODUKTĄ https://www.youtube.com/watch?v=LKCp1mf94Fs&t=1s

Pop up palapinėje S1 nėra grindų.

Techniniai parametrai:
Bendri matmenys: 240x180x120cm
Transportavimo matmenys: 75x75x10cm
Svoris: 3kg

Gamintojas

Delphin

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis