Pagridninis / Parduotuvė / ŽVEJYBOS TURIZMO REIKMENYS / Karpinė palapinė Bivvy Delphin PANORAMA Eazy
Akcija!

Karpinė palapinė Bivvy Delphin PANORAMA Eazy

Prekių pristatymas 1-2 dienos

237,00

Prekės šiuo metu neturime, galimas išankstinis užsakymas

Prekę turime

Prekės kodas: 101001506
Likutis: Turime

PANORAMA Eazy palapinė už prieinama kaina, tačiau ji gali lengvai prilygti brangesnių segmento atstovų kokybei. Kuriant šį gaminį buvo siekiama į rinką pateikti netradicinio, bet labai praktiško dizaino bivvy.

Tai dvivietė palapinė Two man

Dviejų briaunų konstrukcija pagaminta iš aliuminio vamzdžių, kurie puikiai dera ir sudaro labai tvirtą pagrindą. Kartu su panaudota kokybiška medžiaga PANORAMA Eazy reprezentuoja patikimumą ir stabilumą. palapinė atlaikys stiprų vėją ar stiprų lietų. Prie to prisideda ir visiškai užklijuotos bei vėliau patikrintos siūlės.

Dėl savo dydžio bivvy nesunkiai telpa du gultai, tačiau lieka pakankamai vietos patogiam poilsiui prie vandens. Tačiau dėl transportavimo gabaritų ji puikiai tiks ir vienatvės ekspedicijas mėgstantiems meškeriotojams, kai PANORAMA siūlo patogiausią vietą šezlongui, foteliui, krepšiui ir viskam, ko reikia.

Pridėtinė vertė – ir didelis priekinis skydelis, o tai nėra savaime suprantamas dalykas nurodytoje kainų kategorijoje. Pakuotėje bivvy pristatomas kartu su pagrindo grindimis, kurias galima pritvirtinti prie sienų aplink perimetrą naudojant Velcro. Patogiam transportavimui taip pat gausite praktišką nešiojamąjį dėklą su fiksuotomis rankenomis.

VIDEO APIE PREKĘ https://www.youtube.com/watch?v=rCdAoCD_uL0&t=8s

Techniniai parametrai:
Išorinis dydis: 305×250 cm
Aukštis: 160 cm
Smailės ilgis: 55 cm
Transportavimo matmenys: 140x25x25 cm
Svoris: 8 kg

Gamintojas

Delphin

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis