Pagridninis / Parduotuvė / SPININGAVIMAS / Guminukai Lure BOMB! Rippa | 5cm

Guminukai Lure BOMB! Rippa | 5cm

Prekių pristatymas 1-2 dienos

0,69

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Guminukai Lure BOMB! Rippa Populiariausios formos masalą su įvairiausiu panaudojimu sukūrė slovakų dizainerių ir žvejų komanda, kuri teikia pirmenybę spiningo žūklei. Dėl savo formos jaukas puikiai imituoja gyvenančių plėšrūnų mėgstamą maistą. Jo judėjimas vandenyje puikiai tinka dėl dviejų priežasčių:

1. Tobula ir nepriekaištinga kūno proporcija
2. Jaukas išlietas iš aukščiausios kokybės mišinio

Guminukas turi minkštą struktūrą per visą kūną, o nugarinėje dalyje yra nedideli įpjovimai, dėl kurių galite lengvai išmatuoti džigo kabliuko uždėjimo tašką, todėl jis puikiai priglunda. Kietesnis kūnas ir itin minkšta uodega nuolat juda vandenyje ir provokuoja net atsargiausių plėšrūnus. 3D masalinės žuvies akys dar geriau ir tiksliau imituoja tikrąjį masalą.

BOMB dizainas! „Rippa“ siūlo platų naudingiausių ir efektyviausių spalvingų dizainų ir gamintojų pasirinkimą, kurie buvo atrinkti pagal ilgalaikius bandymus visos Europos vandenyse.

VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=yZXvr29W7-4&t=5s

Parduodama po 1 vnt.

Tipas

5cm/AGRESOR, 5cm/AVATAR, 5cm/BEST, 5cm/BOMB, 5cm/BOOTY, 5cm/CANDY, 5cm/CAROT, 5cm/DISCO, 5cm/HAWAI, 5cm/HONEY, 5cm/JUNGLE, 5cm/NERO, 5cm/PERCHY, 5cm/PINGUI, 5cm/POLAR, 5cm/REDFACE, 5cm/SPRING, 5cm/TANGO, 5cm/TIGERA, 5cm/VIRUS, 5cm/YETI

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis