Ritės Delphin IXTREK

Prekių pristatymas 1-2 dienos

42,95

https://www.youtube.com/watch?v=ODuk0k4U9g8&t=6sRitės Delphin IXTREK tai kompaktiškų ričių serija. Asortimentą sudaro kokybiškų modeliu už prieinamą kainą. Nesvarbu, ar esate spiningo, feeder ar plūdinės žvejybos gerbėjas, ritės tinka visiems žvejybos būdams.

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Ritės Delphin IXTREK tai kompaktiškų ričių serija. Asortimentą sudaro kokybiškų modeliu už prieinamą kainą. Nesvarbu, ar esate spiningo, feeder ar plūdinės žvejybos gerbėjas, ritės tinka visiems žvejybos būdams.

Tamsus paviršius su raudonais priedais daro ją tikrai išskirtiniu dizaino požiūriu. Pagrindinis ritės ramstis yra išbandytas ir patikrintas mechanizmas su puikiai subalansuotu rotoriumi, todėl jo naudojimas yra labai sklandus ir be problemų. Korpusas pagamintas iš lengvos kompozitinės medžiagos, kuri užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir puikų atsparumą mechaniniams pažeidimams.
IXTREK ritės rankena pritvirtinama prie korpuso įsukant ją į vidinę veržlę, kuri sumažina bet kokį komponentų laisvumą ir sukuria labai tvirtą jungtį. Pati rankenos rankenėlė padengta guma, todėl ją labai malonu ir patogu liesti. Be to, ji padaro ritę estetiškai užbaigtą.

Ritės yra keturių skirtingų dydžių, todėl galėsite smagiai praleisti laiką, nepaisant to, kokios žvejybos technikos pasirinksite. Be to, kiekvienam dydžiui atskirai galima įsigyti papildomą metalinį būgnelį.

IXTREK is expanding its range of compact reels with a front drag knob with a quality model at an affordable price. Whether you are a fan of a spin, feeder or float fishing, with the Delphin IXTREK is always a hit!

Tipas

2000, 3000, 4000, 5000

Gamintojas

Delphin

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis