Pagridninis / Parduotuvė / PROŽEKTORIAI ŠVIESTUKAI LEMPOS / Pakabinama lempa Delphin LightBAR bivouac light su pultu

Pakabinama lempa Delphin LightBAR bivouac light su pultu

Prekių pristatymas 1-2 dienos

29,99

Prekę turime

Prekės kodas: 101001607
Likutis: Turime

Delphin LightBAR yra labai praktiškas šviestuvas. Jis turi dvi spalvas, kurių kiekviena turi kelis apšvietimo lygius. Paspaudus pirmą kartą, užsidega balta 5 % šviesumo lemputė. Antras paspaudimas apšviečia iki 30%, o trečias paspaudimas apšviečia baltą šviesą iki 100%. Paspaudus ketvirtą kartą, mirksi balta lemputė, kurią įvertinsite, pavyzdžiui, eksportuodami didelius vandens telkinius, kai galėsite aiškiai nustatyti, kurioje pakrantėje yra jūsų stovykla.

Jei tiesiog paspausite mygtuką 5 kartus, spalva pasikeis iš baltos į oranžinę ir 50% šviesumo. Šeštą bakstelėjus oranžinė lemputė įsijungia 100%. Ši spalva turi keletą privalumų. Be to, kad jis nėra įprastas, jis žymiai pašalina uodų ir kitų vabzdžių buvimą, neįkainojamą sėdint prie vandens vakare. Paspaudimų skaičius taikomas rankiniam valdymui tiesiogiai naudojant šviesos jungiklį. Žinoma, yra ir pultelis, kuris atskirai valdo baltą ir oranžinę šviesą ir taip gerokai sutrumpina reakcijos laiką keičiant šviesą.

Be šviesos, taip pat gausite maitinimo laidą ir dvi pakabinimo kilpas šviesai bei nuotolinio valdymo pultą. Gaminio tvirtinimas elegantiškai išspręstas naudojant magnetus, esančius tiesiai ant šviesos ir vieno plokščio metalinio atitikmens. Šių elementų pagalba „LightBAR“ galima lengvai pastatyti bet kurioje dvivietėje ar kitoje žvejybos pastogėje ir jis visada bus patikimai laikomas vietoje.

Video apie lempą: spausti čia

Techniniai parametrai:

Matmenys: 203x39x38mm
Režimai: 4 baltos šviesos režimai (5% -180h, 30% -26h, 100% -8h, mirksi -16h), 2 oranžinės šviesos režimai (50% -16h, 100% -8h)
Maitinimas: Li-Ion baterija, 3,7V, 2000 mAh
Šviesos galia: 100 lm
Įkrovimas: USB (naudojant pridedamą laidą)
Įkrovimo laikas: 4 val

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis