Pagridninis / Parduotuvė / PLATFORMOS KĖDĖS IR PRIEDAI / Platformos / Platforma Preston Absolute Station
Akcija!

Platforma Preston Absolute Station

Prekių pristatymas 14 dienų

999,99 -  849,99

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Platforma Preston Absolute Station. „Absolute“ jau daugelį metų buvo aukščiausios klasės sėdynių dėžių sinonimas. Šios naujausios versijos pakėlė jį į kitą lygmenį su dizaino ir inžinerijos šedevru. Įskaitant pažangiausias funkcijas ir visiškai naują aptakų dizainą, užtikrinantį, kad „Absolute Station“ išliks numeris vienas pasirinkimas meškeriotojui.

Pagrindinė kūrimo dalis buvo pagrindinis sėdynės dėžės rėmas – tai sritis, kurioje daug valandų buvo praleista kuriant ir perkuriant, kad jis būtų tobulas. Pagaminta iš lengvo aliuminio, naudojant hidroformavimo technologiją. Šis rėmas yra lengvas ir itin tvirtas, išlaikant sklandų estetinį dizainą. Dabar visus įrenginius galima išimti iš rėmo, kad galėtumėte visiškai pritaikyti ir pridėti vienetų tam tikra tvarka, kad atitiktų jūsų poreikius.

Kiekviena dėžutė yra patogesnė nei bet kada anksčiau. Pakuotėje yra Mag-Lok Stacker Plokštė, kuri susijungia su bet kuriuo Mag-Lok įrenginiu, todėl rietuvės sistemą galima visiškai pritaikyti iki pat apatinio dėklo pasirinkimo, kaip ir ankstesniame Absolute, taip pat galite išimti krovimo įrenginį iš priekio arba dėžutės galinė dalis. Kad tai būtų dar lengviau, „Mag-Lok Stacker Plate“ savo bėgeliuose yra keliose padėtyse, todėl ją lengviau nei bet kada anksčiau pritvirtinti. Taip pat galite palikti krovimo plokštę vietoje ir išimti visus Mag-Lok padėklus, taip palikdami puikią bagažo ar masalo saugyklą po dėže, ypač pravartu plaukiant.

Kojos plokštė užfiksuojama vietoje naudojant spyruoklinius kaiščius, kur ją galima užfiksuoti dviejose skirtingose ​​padėtyse, kurių kiekviena yra aiškiai pažymėta ant pagrindo plokštės. Integruotas gulsčiukas taip pat padeda lengviau ir be streso nustatyti procesą.

Funkcijos:
•6x teleskopinės kojelės su nuimamais užsukamais dangteliais
•Patogi ir patvari sėdynė
•Saugi pėdų fiksavimo sistema
•Suderinamas „Inter-Lok“ vyniojimo dėklas
• Suderinamas su Mag-Lok
•Mag-Lok krautuvo lėkštė
•Prabangus paminkštintas peties dirželis
•Absoliutus sėdynės dėžės užvalkalas
•Nežymi suspaudimo gumelė

VIDEO APIE PRODUKTĄ https://www.youtube.com/watch?v=u7Ifgi105UA

Tipas

Balta, Graphite-Juoda

Gamintojas

preston

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis