Pagridninis / Parduotuvė / MEŠKERĖS / Karpinės meškerės Korda – Kaizen Platinum
Akcija!

Karpinės meškerės Korda – Kaizen Platinum

Prekių pristatymas 14 dienų

450,00 -  439,00

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

12ft/3lb
Jei nenorite žvejoti dideliais atstumais, o malonumas yra jūsų prioritetas, Kaizen Platinum 12ft 3lb yra jums geriausias modelis. Esant poreikiui, be dideliįų pastangų galima numesti daugiau nei 100 metrų, tačiau būdamas minkščiausias diapazone, jis leidžia tiksliausiai užmesti trumpesniais atstumais. Kotas turi daug galios galinėje ir vidurinę meškerės dalyje, kai reikia suvaldyti labai dideles žuvis arba žvejoti kliuviniuose.
Rekomenduojamas metimo svoris: 1-3oz.

12ft/3,5lb
Kaizen Platinum 12ft 3,5lb yra puikus universalas ir geriausias pasirinkimas karpių žvejams, kurie nori kuo daugiau universalumo tik iš vieno meškerių serijos. Lengvas, puikiai subalansuotas blankas labai tikslus. Jei norite vieno aukščiausios klasės meškerių rinkinio, kuris atliks viską.tai šis kotas poilus pasirinkimas. Su šiuo kotu galima numesti iki 130 m
Rekomenduojamas metimo svoris: 2-4oz.

12ft/4lb
Meškerės versija sukurta kaip tolimo užmetimo įrankis. Jis yra neįtikėtinai galingas, o kai kuriems meškeriotojams bus lengviau visapusiškai išnaudoti šią meškerę nei naudojant ilgesnę meškerę, be to, nors tai yra nestandartinis užmetimo įrankis. Su šiuo kotu galima numesti toliau nei 130 m
Rekomenduojamas metimo svoris: 3-5oz.

12ft/SPOD
Labai greitas, labai lengvas ir lengvai judinamas ore, tinkamo ilgio rankena, keraminis antgalio žiedas, skirtas naudoti su pintu valu, tinkamas užmesti iki maždaug 130 metrų (bandydamas Terry Edmonds 51 kartą su vidutinia spomba).
Kotas sukurtas taip, kad jį būtų tikrai paprasta naudoti paprastam meškeriotojui. Bet turint tinkamo ilgio rankeną ir tikrai lengvą meškerę, kuri yra tikrai galinga, kaip ir ši, Kotas meta be jokių pastangų.

VIDEO APIE PRODUKTĄ https://www.youtube.com/watch?v=tiaHtYIlyM0

 

Gamintojas

Korda

Tipas

12ft/3,5lb, 12ft/3lb, 12ft/4lb, 12ft/6in 4lb, 12ft/SPOD, 13ft/3,5lb, 13ft/4lb

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis