Pagridninis / Parduotuvė / MEŠKERĖS / Karpinės meškerės Delphin CORSA BLACK Carp SiC

Karpinės meškerės Delphin CORSA BLACK Carp SiC

Prekių pristatymas 1-2 dienos

53,95

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Karpinės meškerės Delphin CORSA BLACK Carp SiC elegantiško juodo dizaino karpinių meškerių serija yra tikrai išskirtinis vidutinės kainos kategorijos gaminys.

Corsa Black pagamintas ant aukštos kokybės 24T anglies ruošinio, panašaus į patikrintą ir labai populiarų ETNA E3 modelį. Iš pirmo žvilgsnio meškerės stebina savo itin plonu blanku, neabejotinai vienu ploniausių rinkoje savo klasėje.
Nepaisant to, jis išlaiko savo puikias parabolines savybes kovojant su žuvimi ar metant. Be to, PowerWrap technologija pritaikyta ruošiniui per visą jos ilgį, pastebima pirmą kartą susilietus su meškere. Tai papildoma anglies apvija aplink blanką, leidžianti žymiai padidinti stiprumą ir atsparumą perkrovai, o tai praktiškai reiškia daug ilgesnį tarnavimo laiką ir sumažintą jautrumą mechaniniams pažeidimams. „PowerWrap“ taip pat yra ant visos rankenos, todėl geriau laikosi rankoje, o kartu su guminėmis „Shrink“ putomis gale sukuria puikiai neslystantį paviršių.

„CorsaBlack“ taip pat turi „PowerJoin“ jungtį. Iš esmės tai yra nepastebima detalė, kuri vis dėlto yra labai svarbus meškerykočio elementas. Jo esmė slypi mažame metaliniame žiede, pritvirtintame kiekvienos dalies gale, ty jungimosi su kita dalimi taške. Šio žiedo paskirtis – sumažinti tikimybę, kad ruošinys suskils, prailgintų jo tarnavimo laiką ir pagerintų meškerės patvarumą.

Ruošiniai aprūpinti patikrintais SIC žiedais, kurios nenuvils jūsų jokioje situacijoje.

Tipas

300cm/2.75lbs/2 part, 330cm/3.00lbs/2 part, 360cm/3.00lbs/2 part, 360cm/3.00lbs/3 part, 360cm/3.25lbs/2 part, 360cm/3.25lbs/3 part, 390cm/3.50lbs/3 part

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis