Pagridninis / Parduotuvė / MEŠKERĖS / Feeder meškerės / Feeder meškerės Preston MONSTER XTREME DISTANCE
Akcija!

Feeder meškerės Preston MONSTER XTREME DISTANCE

Prekių pristatymas 1-2 dienos

119,99 -  107,99

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

2023 NAUJIENA
Feeder meškerės Preston MONSTER XTREME DISTANCE. Ekstremalus pagal pavadinimą, ekstremalus iš prigimties! „Monster Xtreme Distance“ meškerykočių asortimentas buvo sukurtas taip, kad būtų galima užmesti didžiulius atstumus su sunkiomis šėryklomis, o tuo pačiu gerai atidirba žuvies smūgius.
Visuose trijuose modeliuose yra tvirti, galingi ruošiniai, kurie gali lengvai be pastangų numesti daugiau nei 100 m. Kotai taip pat yra idealus pasirinkimas sraunioms upėms.

MONSTER XTREME DISTANCE 3,8M
Trumpiausia meškerė asortimente, ši meškerė idealiai tinka užmetimui iki 120 m atstumu. Su atlaidžiu, galingu blanku, tai ideali meškerė komerciniuose telkiniuse method žūklei arba srauniuose upėse.

MONSTER XTREME DISTANCE 4,0M
Dėl 4 m ilgio šios meškerės jis yra puikus pasirinkimas įvairiems scenarijams, nesvarbu, ar tai būtų metimo atstumai iki 140 m, ar žvejojant srauniuose upėse su sunkiomis šėryklomis. Puikus universalus įrankis tiems, kurie taikosi į dideles žuvis su didelėmis šėryklomis upėse ar komerciniuose telkiniuose su tolimu užmetimu.

MONSTER XTREME DISTANCE 4,2M
Ilgiausia meškerė asortimente, šis modelis yra tikras žvėris! Su 200 g užmetimo svoriu šis meškerykotis užmeta daugiau nei 160 m. Tačiau neleiskite, kad didžiulis užmetimo įvertinimas jus apgautų, ši meškerė vis tiek pasižymi progresyvia akcija puikus žuvies atidirbimas . Jis taip pat puikiai tinka sraunioms upėms.

https://www.prestoninnovations.com/en/products/rods-reels/pp-11096

Xtreme by name, extreme by nature! The Monster Xtreme Distance range of rods have been developed to cast huge distances with heavy feeders, while still having a fish-playing action.

All three models feature strong, powerful blanks which can propel feeders over 100m with ease while retaining a stunning fish-playing action. They also double up as the ideal choice for fast-flowing rivers where species such as barbel are the target.

Distance Seaguide guides, beautifully blended powerful quiver tips and long handles to aid casting can be found on all models.

Gamintojas

preston

Tipas

3,8/150g., 4,2m/200g., 4.0m/180g.

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis