Pagridninis / Parduotuvė / MEŠKERĖS / Feeder meškerės Preston DISTANCE MASTER RODS
Akcija!

Feeder meškerės Preston DISTANCE MASTER RODS

Prekių pristatymas 14 dienų

329,99 -  279,99

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Feeder meškerės Preston DISTANCE MASTER RODS asortimentas siūlo puikų balansą tarp metimo ir malonumo traukiant žuvimi. Sukurtas kartu su Lee Kerry, Mick Vials ir Arnout Van De Stadt, šis meškerių asortimentas turi viską, kad pasiektumėte maksimalų metimo atstumą ir malonumą. Visos „Distance Master“ meškerės turi plokščios rankenos dizainą, didelius žiedus.

Visose serijos meškerėse taip pat yra 3 anglies antgaliai (2, 3 ir 4 uncijos). Šie antgaliai galingi ir labai jautrūs žvejojant dideliu atstumu. Visos meškerės yra 3 dalių su labai stilingu kamštine/EVA rankena, kuris suteikia ypatingą komfortą. Apskritai, asortimente yra meškerykotis, tinkantis visais nuotolinio užmetimo aspektais, nesvarbu, ar tai būtų karšių žvejyba dideliuose natūraliuose vandenyse, ar method žvejyba komerciniuse telkiniuose.

Pirmasis asortimento modelis DISTANCE MASTER RODS 3,80 m/80g. yra tobulas universalus meškerykotis, kuris laisvai įveiks 80m atstumą. Nesvarbu, ar tai būtų Method šerykla, ar klakiniė feeder šerykla šulinukas. Ši meškerė turi puikų metimo ir žuvies atidirbimo balansą.

DISTANCE MASTER RODS 4,0 m/100g. modelis yra universali Distance Master asortimento feeder meškerė, galintis užmesti 100 m atstumą, šis meškerykotis gali būti naudojamas įvairioms reikmėms, pavyzdžiui, karšių žvejybai dideliuose ežeruose arba karpių žvejybai naudojant dideles Method šėryklas. Ši feeder meškerė yra labai galinga, tačiau atlaidi žvejo klaidoms labai gera sugeria žuvies smūgius.

DISTANCE MASTER RODS 4,20 m/120g. Tikras žvėris, galintis užmesti daugiau nei 100 m, šis meškerykotis tikrai yra specializuotas įrankis. Tai tobula feeder meškerė atvirame vandenyje karšių žūklei. Taip pat tai idealus pasirinkimas atšiauriomis sąlygomis arba kai tikrai reikia įveikti tolimą atstumą dideliuose natūraliuose vandenyse žvejojant karšius.

https://www.prestoninnovations.com/en/products/rods-reels/pp-00393

Gamintojas

preston

Tipas

Distance Master 3.80M 80G, Distance Master 4.0M 100G, Distance Master 4.2M 120G

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis