Pagridninis / Parduotuvė / MEŠKERĖS / Feeder meškerės / Feeder meškerės Delphin OPIUM INOVA

Feeder meškerės Delphin OPIUM INOVA

Prekių pristatymas 1-2 dienos

95,95

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Feeder meškerės Delphin OPIUM INOVA tai feeder meškerių serija, kuriame derinamas našumas ir naujovės. Jei ieškote technologiškai pažangios, tiksliai suprojektuotos ir tobulai pagamintos feeder meškerės, neieškokite daugiau – radote Opium Inova. Meškerykotis buvo sukurtas šiuolaikinio meškeriotojo, kuris nori absoliučios kontrolės žvejybos metu. Maksimalaus našumo ir patikimumo. Visi komponentai buvo parinkti labai kruopščiai ir tiksliai, o pati meškerė buvo ilgai bandomair derinama.

Elegantiškas, itin plonas 30T anglies ruošinys leidžia tiksliai ir toli mesti su minimaliomis pastangomis. Be to, dėl ruošinio gamybos technologijos ir naudojamų medžiagų kotas yra labai lengvas. Jis pakankamai tvirtas, kad galėtų susidoroti su trofėjinėmis žuvimis ir yra patvarus, net kai jį dažnai perkraunate. Ruošinys yra su kokybiškais SeaGuide SIC žiedais. Šių žiedų naudojimas sumažina valo trintį, pailgina atstumą ir pailgina metimų tikslumą. Be to, žiedai yra lengvi ir tinkamai subalansuoja meškerę.

Feeder meškerės taip pat turi ergonomišką Fuji ritės laikiklį iš patvarios ir lengvos medžiagos.

Opium INOVA ne tik aukščiausios klasės meškerių serija, bet ir meno kūrinys. Didžiausią dėmesį skyrėme estetikai ir elegancijai. Meškerė yra įvairių juodos spalvos atspalvių kartu su elegantiškais auksiniais elementais, todėl dizainas yra visiškai unikalus ir išskirtinis.

TechnoCORK rankenos medžiaga yra opiumo strypų ypatybė. Be to, kad atrodo gerai, jis turi daug našumo savybių. Tai specialus guminis paviršius, minkštas liesti ir pasižymintis puikiomis neslystančiomis savybėmis. Palyginti su klasikine kamščiu, jis yra patvaresnis ir lengviau valomas. Dėl to rankena yra patogi ir praktiška. TechnoCORK medžiagos dizainas panašus į juodą kamštį ir atidžiau pažvelgę ​​tikrai pastebėsite nedidelius Delphin logotipus su raidėmis TC, TechnoCORK santrumpa.

Patarimai taip pat šiek tiek pasikeitė. Dėl tinkamo kreiptuvų padėties ir jų dydžio kotas yra labai lengvas ir subalansuotas. Meškerykotis suderinamas su CARBON ir CarboLIX antgalių rinkiniais. Abu rinkiniai pagaminti iš anglies ir turi tą patį antgalių diapazoną (1xUL, 1xL ir 1xM). Koks tada skirtumas?

Gamintojas

Delphin

Tipas

330cm/80g/3parts, 360cm/80g/3parts, 390cm/80g/3parts

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis