Pagridninis / Parduotuvė / MEŠKERĖS / Feeder meškerės / Feeder meškerė ZEMEX Rampage River Feeder 13ft – 150g
Akcija!

Feeder meškerė ZEMEX Rampage River Feeder 13ft – 150g

Prekių pristatymas 1-2 dienos

289,00

ZEMEX Rampage River Feeder 13 pėdų – 150 g. Meškerė svoris 270g, ilgis 3,90m. Tai trijų dalių modelis su anglies viršūnėmis: 3, 4 ir 5oz, kurių skersmuo 3,5 mm. Meškerė turi 8 žiedus, iš kurių pirmasis yra #25. Puikiai tinka tiksliems tolimiems metimams Šeryklos 50-80g. Laikant distanciją iki 85m. Su gera Metimo technika ir method šerykla galima pasiekti distancija iki 100 m. Taip pat puikiai tinka upei, gerai laiko srovę su šeryklomis 130g.+jaukas distancija 50m.

Prekę turime

Prekės kodas: Rampage River Feeder 13ft - 150g
Likutis: Turime

ZEMEX Rampage River Feeder 13 pėdų – 150 g. Meškerė svoris 270g, ilgis 3,90m. Tai trijų dalių modelis su anglies viršūnėmis: 2, 3 ir 4oz, kurių skersmuo 3,5 mm. Meškerė turi 8 žiedus, iš kurių pirmasis yra #25. Puikiai tinka tiksliems tolimiems metimams Šeryklos 50-80g. Laikant distanciją iki 85m. Su gera Metimo technika ir method šerykla galima pasiekti distancija iki 100 m. Taip pat puikiai tinka upei, gerai laiko srovę su šeryklomis 130g.+jaukas distancija 50m.

Meškerės pasižymi greitu veikimu, leidžiančiu susidoroti su stipria upės srove ir atlikti tikslius tolimus metimus esant stipriam vėjo gūsiui. Padidintas kreiptuvų skersmuo ant blanko ir viršūnių yra skirtas patogiam užmetimui net naudojant amortizatorius ir storus valus, o tai ypač svarbu atliekant galingą užmetimą.

Rankenos pagamintos iš kombinuotos EVA kamštienos medžiagos. Visos meškerės komplektuojamos su Sea Guide of XOG ir XQG modeliais su įdėklais iš cirkonio oksido. Žiedų rėmai pagaminti iš patvaraus SS316 jūrinio plieno, kuris pasižymi aukštomis antikorozinėmis savybėmis. Sea Guide skirtas žvejybai tiek mono, tiek pintais valais. Meškerės tiekiamos su trimis skirtingų testų viršūnėmis.

ZEMEX Rampage Feeder serijos meškerės leis meškeriotojui tapti nugalėtoju ekstremaliausiomis žvejybos sąlygomis.

ZEMEX Rampage River Feeder 13ft-150g yra aukščiausios klasės įrankis.

VIDEO https://www.youtube.com/watch?v=m62qIcum-Bo

The ZEMEX Hi-Pro Super Feeder series is considered to be universal rod. Rods of this series allow you to fish successfully in a wide variety of conditions, ranging from high-speed fishing for small fish at short distances, and ending with the hunt for wild carp using Method rig. A distinctive feature of the ZEMEX Hi-Pro Super Feeder is a good balance and low weight of the rods.
Zemex Hi-Pro blanks are reliable and have high dynamic action, as they are manufactured using the proprietary EVO .

Gamintojas

Zemex

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis