Pagridninis / Parduotuvė / KARPIŲ ŽŪKLĖS REIKMENYS / Svėrimo krepšys Weigh bag Delphin CLASSA CWS

Svėrimo krepšys Weigh bag Delphin CLASSA CWS

Prekių pristatymas 1-2 dienos

31,95

Prekę turime

Prekės kodas: 101003683
Likutis: Turime

Svėrimo krepšys Delphin Classa CWS yra praktiškas įrankis, tinkantis saugiam ir švelniam laimikio svėrimui ir trumpam laikymui. Kaip ir visi CLASSA serijos gaminiai, šis svėrimo krepšys yra aukštos kokybės, efektyvus ir prieinamas produktas.

Svėrimo krepšio kraštuose yra plūdės, todėl jūsų laimikis saugiai lieka vandenyje, pavyzdžiui, ruošiant fotoaparatą. Pagrindinę dalį sudaro plonas tinklelis, švelnus žuvims. Paimant ar manipuliuojant su žuvimi, visas vanduo iš krepšio išbėga, kad būtų galima tiksliai pasverti.

Tinklelis sutvirtintas dviem juodais tekstiliniais dirželiais centre, kuriuos galima pakabinti ant svarstyklių. Krepšys turi tekstilines rankenas abiejose pusėse, kad būtų patogiau transportuoti. Didelis užtrauktukas abiejose pusėse ir viršuje reiškia, kad CWS galima beveik visiškai atsegti, kad būtų lengviau sugauti laimikį.

Šiame krepšyje taip pat yra 3 m ilgio virvė su sriegiu gale, kad turinys būtų saugiai ant kranto. Virvė įdedama į mažą kišenę maišelio šone. Be to, vienoje pusėje yra sagtis, kad užtrauktukai būtų uždaryti, kad jūsų laimikis nepabėgtų.

Technine informacija:
Matmenys 100x50x8 cm Transportavimo matmenys: 100x12x12 cm
Svoris: 850 g

Delphin Classa CWS is a practical tool suitable for safe and gentle weighing and short-term keeping of your catch. Just like all the products from the CLASSA series, this weigh bag is a high quality, efficient, and affordable product.

The edges of the bag have floats so your catch remains safely in the water while you prepare your camera for instance. The main part consists of a fine mesh that is gentle towards the fish. When picking up or manipulating with the fish, all the water from the bag gets drained for precise weighing.

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis