Pagridninis / Parduotuvė / ĮVAIRŪS AKSESUARAI ŽVEJYBAI / Signalizatorių komplektas 2+1 SET Delphin SMART

Signalizatorių komplektas 2+1 SET Delphin SMART

Prekių pristatymas 1-2 dienos

28,95

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Signalizatorių komplektas 2+1 SET Delphin SMART rinkinys su pulteliu. Kuris aiškiai išskiria jus iš kitų signalizatorių. Būdingas bruožas yra neįprastai plonas atskirų komponentų dizainas. Nepaisant kompaktiško dydžio, „Delphin SMART“ užtikrina patikimą vaizdinę, garsinę ir tylų vibrazinį signalizavimą.
Signalizatorių korpusas ir pultelis yra pagaminti iš labai tvirto ir patvaraus plastiko, kuris užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą transportavimo metu, rinkinys pristatomas praktiškame apsauginiame dėkle.

Elektroninis signalizacijos įrenginys įjungiamas laikant nuspaudus mygtuką V, esantį šone. Jis turi 5 skirtingus garsumo lygius, įskaitant tylųjį režimą, kai vaizdas signalizuojamas tik šviesa. Taip pat pagal poreikį galima pasirinkti vieną iš keturių tonų (mygtukas T) ir keturių jautrumo lygių (mygtukas S). Indikatorius išsaugo pasirinktus nustatymus atmintyje ir kiekvieną kartą įjungiant jo nereikia nustatyti pakartotinai. Spalvotas šviesos diodas užsidegs, kad įspėtų jus apie kibimą, ir mirksės 15 sekundžių po kibimo. Indikatorius taip pat turi išdėstytus naktinius diodus, neslystančią meškerės laikiklį arba 2,5 mm įėjimą šviesos indikatoriui prijungti. Maitinimą užtikrina 1xA23 12V baterija, kuri, nepaisant minimalistinių matmenų, pasižymi puikiu patvarumu. Trumpas pyptelėjimas jus įspės, kai baigsis akumuliatoriaus talpa.

Pats pultas pasižymi patikimu signalo priėmimu iki 140m atstumu (priklausomai nuo reljefo). Mygtukais galima pasirinkti vieną iš 5 garsumo lygių (mygtukas V) ir 4. skirtingus signalinius tonus (mygtukas T). Taip pat galima įjungti vibracinį arba tylųjį režimą. Pultelis, kaip ir signalizatoriai, išsaugo pasirinktus nustatymus atmintyje. Be to, jis taip pat atlieka paskutinio kibimo atminties funkciją, todėl nepraleisite nieko, kas vyksta aplink jus. Po kiekvieno kibimo šviesos diodas nuolat mirksi 15 sekundžių. Pultelio maitinamas 3xAAA 1.5V baterijomis, o esant mažai jų talpai apie tai praneš nuolatiniu trumpu pyptelėjimu.

Prie šio rinkinio galima pridėti dar vieną signalizatorių. Tada turėsite komlektą 3 + 1 konfigūraciją (3 signalizatoriai ir vienas pultas).
Signalizatoriai atsparūs vandeniui.

VIDEO APIE PRODUKTĄ https://www.youtube.com/watch?v=oJ3hcpKBSx4&t=3s

 

Tipas

Delphin LightCONTACT 6 + 1 LED bivvy Light, Papildomas signalizatorius, Signalizatorių kommplektas 2+1

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis