Pagridninis / Parduotuvė / ĮVAIRŪS AKSESUARAI ŽVEJYBAI / Signalizatorius Individual bite alarm indicator Delphin DX1

Signalizatorius Individual bite alarm indicator Delphin DX1

Prekių pristatymas 1-2 dienos

16,49

Prekę turime

Prekės kodas: 101001361
Likutis: Turime

Signalizatorius Individual bite alarm indicator Delphin DX1 tai labai kompaktiškas signalizatorius už mažą kainą, pasižymintis dideliu patikimumu ir 100% funkcionalumu.

Signalizatorių DX1 maitina LR23A tipo 1x12V baterija, kuri turi pakankamai ilgą tarnavimo laiką. Išsikraunant baterijai, signalizatorius įspės trumpu pyptelėjimu. Naudokite „V“ jungiklį, kad pasirinktumėte vieną iš 5 garsumo lygių, įskaitant tylųjį režimą. Taip pat galima pasirinkti norimą toną ir jautrumo lygį 5 skirtingi lygiai. Galimybė rinktis iš 7 signalinio LED diodo spalvų. Galima pasirinkti mėgstamą spalvą ir, jei reikia, tiesiog pasirinkti kitą spalvą pagal instrukcijas. DX1 išsaugo visus pasirinktus nustatymus atmintyje. Skirtingas tonas įspės apie momentinį kibimą, o atminties šviesos diodas užsidegs 15 sekundžių po kiekvieno kibimo. Apatinėje dalyje yra 2,5 mm jungtis šviesos indikatoriui prijungti. Taip pat naktinės žvejybos metu galima įjungti pozicinį diodą. Atsparumas vandeniui yra savaime suprantamas dalykas, todėl juo galite pasikliauti bet kokiomis sąlygomis.

Pastaba: Signalizatorius turi tam tikrą elektroniką, panašią į kodavimo rinkinį, tačiau dėl to, kad nėra siųstuvo, šio signalizatoriaus nesuporuojate su rinkiniu. Tačiau elektroniniame kode yra diapazono tikrinimo funkcija. Todėl niekada neįjunkite signalizatoriaus, kai S mygtukas yra 5 padėtyje, nes prasidės funkcija kartu su mirksėjimu ir tai gali sukelti painiavą.

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis