Pagridninis / Parduotuvė / ĮVAIRŪS AKSESUARAI ŽVEJYBAI / Signalizatorių komplektas Set DIVER 9V

Signalizatorių komplektas Set DIVER 9V

Prekių pristatymas 1-2 dienos

21,95

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Signalizatorių komplektas Set DIVER 9V. Paprasti, bet labai funkcionalūs rinkiniai, kurie 100% patenkina visus jūsų įspėjimo apie kibimą poreikius. Supaprastinta šio rinkinio elektronika užtikrina puikų funkcionalumą ir didelį patikimumą už puikią kainą. Rinkiniai nesigėdija net ir priešindamasi aukštesnės kainos kategorijai . Priklausomai nuo sąlygų, šio rinkinio diapazonas yra 150 m. Žinoma, yra kietas nešiojimo dėklas saugiam transportavimui. Be to, suteikiame pratęstą 3 metų garantiją!

Signalizacijos charakteristikos:
Maitinamas 1x tipo 9V baterija garantuoja ilgą baterijos veikimo laiką. Galimybė nustatyti 8 skirtingas melodijas ir 6 garsumo lygius. Su 2,5 mm lizdo įėjimu galite prijungti daugiau elektroninių įrenginių, pavyzdžiui, LED kibimo indikatorių. LED diodai veiks 20 sekundžių po žuvies kibimo. Signalizatoriai atsparūs vandeniui. Kai indikatorius dega (ilgai paspauskite maitinimo mygtuką), dar kartą paspauskite maitinimo mygtuką, kad suaktyvintumėte padėties nustatymo diodą.

Imtuvo charakteristikos:
Maitinamas 3x AAA tipo baterijomis. Galimybė nustatyti 1 melodiją ir 6 garsumo lygius. Imtuvas taip pat turi vibracijos režimą ir LED indikaciją. Galinėje pusėje yra praktiškas diržo segtukas.

Iš šių runkinių galitę pasirinkti tums reikiamą rinkinį 2 + 1 arba 3 + 1 konfigūracijas

Tipas

Komplektas 2+1, Komplektas 3+1, Papildomas signalizatorius

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis