Pagridninis / Parduotuvė / ĮVAIRŪS AKSESUARAI ŽVEJYBAI / Karpinis matas Fish mat Delphin DuoMAT XXL

Karpinis matas Fish mat Delphin DuoMAT XXL

Prekių pristatymas 1-2 dienos

59,95

Prekę turime

Prekės kodas: 101001505
Likutis: Turime

Po unikalaus DUOMAT MATO sėkmės nusprendėme rinkai pateikti didesnį ir universalesnį variantą.
Karpinis matas Fish mat Delphin DuoMAT XXL turi visas esmines šios asortimento būdingas savybes. Būtent puikūs transportavimo matmenys, produkte naudojamų ir apdorotų medžiagų kokybė ir galiausiai – sugautos žuvies saugumas. Iš 30 mm storio ir tvirto putplasčio pagamintas paminkštinimas užtikrins patikimą kiekvienos sugautos žuvies apsaugą. Iki 20 cm aukščio paaukštinti kraštai užtikrina, kad žuvis nenuslys nuo kilimėlio net ir nelygioje vietovėje, o viršutinis užvalkalas su Velcro patikimai neleidžia žuviai iššokti. Naudota medžiaga yra greitai džiūstanti, ilgaamžė ir lengvai valoma, jei užsiterštų.
Pavadinimas DOUMAT reiškia, kad matą galima naudoti dviem būdais. Kaip standartinis kilimėlis be kraštų, arba galite pakelti šiuos kraštus ir pritvirtinti juos vietoje naudodami Velcro, kurie yra kiekviename kampe. Paleidžiant žuvį, tereikia atplėšti tik vieną kraštelį, kad žuvis lengvai išlįstų atgal į vandenį. Matas turi du guminius dirželius, skirtus tvirtinimui transportavimo metu. Palyginti su baziniu Duomat, šioje versijoje yra tvirtos tekstilinės rankenos, su kuriomis galima nešti.
DuoMAT XXL yra nestandartinis, tačiau labai išradingai suprojektuotas matas, kuris savo parametrų dėka yra pilnavertis matų variantas, pasižymintis puikiais matmenimis ir visa tai už palankią kainą.

Techniniai parametrai:
Čiužinio storis: 3 cm
Mato matmenys plokščio: 140×80 cm
Matas su paaukštintais kraštais matmenys: 100×45 cm
Krašto aukštis: 20 cm

VIDEO Į PRODUKTĄ https://www.youtube.com/watch?v=U1Wvo2lxpdA&t=10s

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis