Pagridninis / Parduotuvė / ĮVAIRŪS AKSESUARAI ŽVEJYBAI / Karpinis matas Carp cradle Delphin TeleSAFE+

Karpinis matas Carp cradle Delphin TeleSAFE+

Prekių pristatymas 1-2 dienos

79,95

Prekę turime

Prekės kodas: 101002779
Likutis: Turime

Karpinis matas Delphin TeleSAFE+ sukurtas pagal labai populiarų EAZYSAFE modelį. Jame yra du pagrindiniai patobulinimai, palyginti su jo pirmtaku.

Pirmasis patobulinimas – reguliuojamos teleskopinės kojelės, leidžiančios lopšį montuoti net nelygioje vietovėje, kad būtų užtikrintas geresnis stabilumas bet kokiomis aplinkybėmis.

Dar viena naudinga savybė – uždengtos jungtys vidurinėje rėmo dalyje, užtikrinančios saugumą ir meškeriotojui, ir žuvims.

Lopšio TeleSAFE+ pagrindas – 22 mm tvirta metalinė konstrukcija. Guminė danga taip pat turi keletą privalumų. Labai lengva valyti ir greitai išdžiūsta, tereikia nušluostyti. Be to, jis nesugeria jokių kvapų, todėl galite saugiai gabenti jį savo automobilyje. Lopšys yra labai tvirtas, nes ekstremalių bandymų metu jis atlaikė iki 75 kg statinio svorio! Abiejuose galuose yra tinklinis audinys, kad nutekėtų vandens perteklius. TeleSAFE+ taip pat turi dangtelį, užsegamą velcro užtrauktuku. Tai leidžia saugiai laikyti žuvį viduje, kol ruošiate fotoaparatą, arba atnešti vandens, kad užpiltumėte žuvį. Teleskopinės purvo kojelės neleis lopšiui įstrigti purve. Kita stiprioji šio gaminio pusė – lengvas transportavimas. Konstrukcija padalinta per vidurį, todėl ją labai lengva sulankstyti per pusę ir neštis.

Technine informacija:
Išoriniai matmenys: 100x50x30 cm
Kilimėlio skersmuo: 95x45x20 cm
Transportavimo matmenys: 50x50x12 cm

Pėdų ilgis: 26-37cm
Svoris: 4,1 kg

VIDEO Į PRODUKTĄ https://www.youtube.com/watch?v=FGUTWdk7SJ8

 

 

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis