Pagridninis / Parduotuvė / ĮVAIRŪS AKSESUARAI ŽVEJYBAI / Karpiniai kabliukai Delphin THORN Shanker 11x

Karpiniai kabliukai Delphin THORN Shanker 11x

Prekių pristatymas 1-2 dienos

4,49

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Karpiniai kabliukai Delphin THORN Shanker 11x – tai aukščiausios kokybės aukščiausios kokybės karpinių kabliukų linija. Dėl gamyboje naudotų modernių technologijų šie kabliukai yra bekompromisės tvirtumo ir maksimalaus ryškumo sinonimas. THORN serijos kabliukai yra padengti titano paviršiumi, kuris suteikia jiems matinį pilką paviršių, kuris yra idealiai lygus, kad lengvai įsiskverbtų į karpio burną. TitanX rūpinasi viso kablio sutvirtinimu ir patvarumu.

Naudojant pritaikytą Ultrapoint 4.8 technologiją pavyko sukurti ilgesnį antgalį, suteikiantį neįtikėtiną ryškumą. Delphin THORN kabliukai supakuoti į praktišką dėžutę, todėl jų ašmenys visada yra visiškai apsaugoti.

Dėl savo formos THORN Shanker yra tipiškas kabliukų iš lenktų kotų kategorijos atstovas. Tokio kreivumo kabliukas tiesiogine prasme yra trukdymo mašina, o tinkamai pritvirtinus su Shanker galite būti tikri, kad žuvies praradimas bus artimas nuliui. Jis idealiai tinka žvejybai su standartiniais boiliais, bet taip pat gali būti naudojamas su pop-up boiliais

Dydis

4 nr., 6 nr., 8 nr.

Gamintojas

Delphin

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis