Pagridninis / Parduotuvė / KARPIŲ ŽŪKLĖS REIKMENYS / Karpinis Jaukinimo-šėrimo laivelis Deeper

Karpinis Jaukinimo-šėrimo laivelis Deeper

Prekių pristatymas 1-2 dienos

1.699,00

PREKYBOJE GEGUŽE

Jaukinimo-šėrimo laivelis Deeper

 • Integruotas sonaras CHIRP
 • Autopilotas 1 metro tikslumas
 • Baterija Veikia 7 val.
 • Plukdymo atstumas iki 400 m
 • Jauko svoris iki 2 kg.
 • Automatinis įjungimas Vandens jutiklis
 • Drėgmės pašalinimas Aktyvi ventiliacija
 • Vandens Temperatūra
 • Veikia su Fish Deepe

Saugumas

Sumani saugaus grįžimo funkcija užtikrina, kad maitinimo laivelis neįstrigtų viduryje ežero. Kai laivelio arba valdiklio baterijos įkrovos lygis nukrenta žemiau 5 % arba susilpnėja ryšys, įsijungia autopilotas ir grąžina laivelį į starto vietą ar saugų diapazoną.

Maskavimo režimas. Leidžia paversti laivelį tikru nakties fantomu išjungiant šviesas ir apribojant greitį – kad jis plauktų nematomas ir negirdimas.

Žvejams patogus, nesudėtingas valdymas. Nuotolinis valdiklis veikia visiškai paprastai. Galima naudoti viena ranka ir tuo pačiu metu atlikti kitus svarbius veiksmus.

Šios prekės neturime

Prekės kodas: deeper laivelis
Likutis: Neturime

Karpinis jaukinimo-šėrimo laivelis Deeper

Autopilotas tavo paslaugoms. Mūsų komanda sukūrė revoliucinę technologiją, kuri išreiškia naują požiūrį į dugno tyrinėjimą ir judėjimą vandeniu. Šis autopilotas gali be vargo sugeneruoti gylio žemėlapius ir keliauti tiksliai ten, kur reikia, – be nuolatinės priežiūros.

GPS modulis, inercinė matavimo įranga ir kruopščiai pritaikytas Kalmano filtras – visa tai sudaro vieningą autopiloto sistemą, kuri veikia išskirtinai sklandžiai ir tiksliai. Nuodugnių bandymų metu nustatytas vidutinis nuokrypis submetro diapazone reiškia, kad Deeper Quest veikia tiksliau nei bet kuris panašus prietaisas.

Integruotas CHIRP sonaras. Pažangios ir tikslios CHIRP technologijos pagrindu veikianti skenavimo sistema neprilygstamai tiksliai ir aiškiai perteikia duomenis, pasižymi neįtikėtina skiriamąja geba ir veikia bet kokiame gylyje 3 impulsų dažniais.

Tylus jauko gabenimas trijose talpose. Dvi atskiros talpos jaukui ir sausoji sistemėlės talpa viduje – šis jaukinimo sprendimas suteikia daugiau tikslumo bei universalumo nei bet kada anksčiau. Tinka didelis PVA krepšys 70mm x 140mm Iki 2kg atitinka 7 dideles jaukinimo raketas.

Sausoji sistemėlės talpa. Unikali sistemėlės talpa sukurta taip, kad PVA tinklelis nesušlaptų ir išlaikytų vientisumą plukdymo metu. Taip pat į šią talpą galima įpilti skystų kvapų ir norimoje vietoje suformuoti žuvis viliojantį debesį.

7 valandas veikianti baterija. USB-C įkrovikliu įkraunamų baterijų komplektas išlieka patvarus ir patikimai veikia net sudėtingiausiomis sąlygomis. Išsekusias baterijas galima lengvai pakeisti įkrautomis, kurios įstatomos į vietą be jokių laidų.

Apsaugota bešepečių variklių sistema. Kruopščiai sureguliuota dviejų variklių sistema neskleidžia elektrinio triukšmo, todėl išlaikoma aukšta sonaro rodmenų kokybė ir tikslus batimetrinis atvaizdavimas.

Vandens įleidimo ir vandensraigčio išleidimo angos yra apsaugotos nuo žolių, kad laivelis plauktų kiek įmanoma efektyviau ir tyliau. Tai naujas varomosios sistemos standartas.

Aktyvi ventiliacija. Efektyvi apsauga nuo drėgmės poveikio. Ši sistema naudoja drėgmės jutiklį ir tikslų drėgmės sulaikymo-pašalinimo mechanizmą, kuris leidžia aktyviai reguliuoti drėgmės lygį laivelio viduje ir užtikrinti sausą aplinką, kad įranga veiktų optimaliai.

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

  Prekė įdėta į krepšelį

  Krepšelis