Pagridninis / Parduotuvė / ĮVAIRŪS AKSESUARAI ŽVEJYBAI / Karpinis graibštas su kotu Carp landing net Delphin SYMBOL

Karpinis graibštas su kotu Carp landing net Delphin SYMBOL

Prekių pristatymas 1-2 dienos

58,95

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Karpinis graibštas su kotu Carp landing net Delphin SYMBOL iš populiarios SYMBOL gaminių serijos, pasižymintis puikiu kainos ir kokybės santykiu. Ir būtent šio aspekto su šiuo gaminiu stengėmės kuo labiau laikytis.

Graibštas pasižymi netradiciniu galvos sprendimu, kuris iš pirmo žvilgsnio vilioja rudu tinkleliu. Per visą graibžto perimeterą yra plūdė. Dėl to nereikės pirkti papildomos plūdės, o žuvį ištraukti bus patogu net ir be pagalbininko. Pats tinklas turi ypač ploną struktūrą, kurio tinklelio matmenys yra tik 3×3 mm. Kiekvienas laimikis bus saugus ir nėra pavojaus, kad jis bus prarastas. Galvos svirties gale yra nerūdijančio plieno jungtys, kurios leidžia lengvai prijungti prie rankenos.

Dviejų dalių rankena. Graibštas pagamintas iš plonos struktūros anglies, kuri yra pakankamai tvirta, kad ištrauktų didžiausią karpį. Rankena yra padengta guminiu neslystančiu sluoksniu suėmimo vietose, todėl ją patogu valdyti bet kokiomis aplinkybėmis. Kruopščiam sujungimui su galvute naudojama minimalistinė nerūdijančio plieno jungtis, kuri su rankena sujungiama sustiprintu klijuotu siūlu.

Techniniai parametrai:

Rankenos medžiaga: anglies pluoštas
Bendras ilgis: 183 cm
Transportavimo ilgis: 117 cm
Rankenos svoris: 280g
Galvos svoris: 660 g

Tipas

100x100cm, 100x100cm/1,8m, 110x110cm, 110x110cm/1,8m, 90x90cm/1,8m

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis