Pagridninis / Parduotuvė / GRAIBŠTAI, SIETAI, DĖKLAI SIETAMS / Graibšto kotai / Graibšto kotai Handle Preston RESPONSE MATCH LANDING NET HANDLES

Graibšto kotai Handle Preston RESPONSE MATCH LANDING NET HANDLES

Prekių pristatymas 1-2 dienos

94,99

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Graibšto kotai Handle Preston RESPONSE MATCH LANDING NET HANDLES yra aukščiausios kokybės. Šie itin ploni ir lengvi kotai puikiai tinka natūralioms ir komercinėms žvejyboms. Šios rankenos yra daugiau nei pakankamai tvirtos, kad susidorotų su daugeliu situacijų, todėl jūsų žvejybai suteikiama patikima ir aukščiausios kokybės graibšto rankena.

Graišto kotai komplektuojami 1 m žingsniu, todėl jos yra itin universalios.

Siekdami pagerinti našumą, sustiprinome pagrindines sritis, o tai reiškia, kad „Response Match Landing Net Handles“ suteikia jums dar daugiau pasitikėjimo ir patikimumo.

Galimi trys skirtingi ilgiai – 3m, 4m ir 5m. Šie trys ilgiai apima daugybę skirtingų situacijų ir vietų.

Kiekvienoje papildomoje dalyje yra tekstūruotos grafinės sritys, leidžiančios naudoti trumpą rankeną, suteikiant dar daugiau galimybių ir universalumo. Tai taip pat naudinga nuimant rankeną, kai rankos šlapios.

Taip pat pridėjome apsauginį fiksuotą srieginį galinį dangtelį, kuris sumažina bet kokį galimą sekcijos pažeidimą ir išlaiko nepriekaištingą rankenos būklę.

Gamintojas

preston

Ilgis

3 m, 4 m

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis