Pagridninis / Parduotuvė / APRANGA ŽVEJYBAI / Žieminis kostiumas Delphin Winter CRUISER 5T
Akcija!

Žieminis kostiumas Delphin Winter CRUISER 5T

Prekių pristatymas 1-2 dienos

89,99 -  55,99

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Žieminis kostiumas Delphin Winter CRUISER 5T itin šilti drabužiai, apsaugantys nuo šalčio ir lietaus žiemos sezonu. Delphin žiemos kostiumas Winter Cruiser 5T buvo išbandytas pačiomis ekstremaliausiomis sąlygomis, su kuriomis galite susidurti savo žvejybose.

Kostiumą sudaro striukė ir kelnės, kurie parduodami atskirai. Abu gaminiai turi vandeniui atsparų išorinį sluoksnį su 5000 mm atsparumas vandeniui ir visiškai sandariomis siūlėmis. Šios savybės užtikrina geriausią įmanomą komfortą ir apsaugą nuo lietaus.

STRIUKĖ

Vidinis vilnos sluoksnis yra labai minkštas liesti ir suteikia daug šilumos. Ta pati medžiaga naudojama ant apykaklės, kad būtų išvengta įbrėžimų ant kaklo. Striukės vidinėje pusėje yra praktiška kišenė su užtrauktuku vertingiems daiktams.

Pagrindinės kišenės yra striukės išorėje, jos visos turi uždengtus vandeniui atsparius užtrauktukus, kad nepatektų vanduo. Viduje yra minkštas vilnos sluoksnis, kad rankos būtų šiltos.

Striukė turi uždengtą 2 krypčių užtrauktuką, o apačią galima suveržti, kad būtų sumažintas skersvėjis ir bendri šilumos nuostoliai. Gobtuvą galima suveržti dviem virvelėmis, Velcro užtrauktukas skirtas gobtuvo dydžiui reguliuoti arba striukės pakabinimui.

KELNĖS

Jau pirmasis kontaktas su šiomis kelnėmis pasakys, kad nebereikės jaudintis dėl šalčio. Vienas didžiausių privalumų – aukšta juosmens linija, apsauganti apatinę nugaros dalį. Reguliuojamos petnešos su Delphin logotipais užbaigia visą dizainą.

Dalys, dengiančios dugną, kelius ir kulkšnis, yra padengtos sustiprinta juoda medžiaga, kuri užtikrina papildomą apsaugą šiose labiausiai įtemptose vietose. Tai taip pat suteikia gražaus dizaino elementus.

Kitas privalumas – 35 cm ilgio dvipusis užtrauktukas. Jums nebereikia atsegti ar nusivilkti striukės.

Kelnių apačioje yra užsegami Velcro užtrauktukais, kad būtų galima suveržti kelnes aplink batus arba jas atlaisvinti.

Dvi šoninės kišenės turi vandeniui atsparius užtrauktukus, kad į vidų nepatektų vanduo. Kita naudinga funkcija – pakabinimo kilpa nugaroje.

Skalbimo instrukcija:

– Funkcionaliems drabužiams naudokite specializuotas skalbimo priemones

– Maksimali skalbimo temperatūra +30°C

– Negręžti

– Nelyginkite

– Jei reikia, naudokite impregnavimo priemonę, kad atkurtumėte išorinio sluoksnio atsparumą vandeniui

Video apie kostiumą https://www.youtube.com/watch?v=rf4Yf4NLJdk&t=4s

 

Dydis

2XL, L, M, S, XL

Gamintojas

tubertini

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis