Pagridninis / Parduotuvė / KREPŠIAI, DĖŽUTĖS, KIBIRAI, INDELIAI, SIETAI JAUKUI / Meškerių dėklai / Karpinių meškerių dėklas Rod case Delphin PORTA

Karpinių meškerių dėklas Rod case Delphin PORTA

Prekių pristatymas 1-2 dienos

38,49

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Karpinių meškerių dėklas Rod case Delphin PORTA with long sleeve yra pažangus klasikinio, bet mėgstamo modelio PORTA modelis.

Nebereikės jaudintis dėl bet kokios žalos transportavimo metu. Abi vidinės dalys yra pritvirtintos Velcro užtrauktuku viršuje. Kurdami šį dėklą atkreipėme dėmesį ir į didžiausias rites ir galime teigti, kad telpa 99,9% dažniausiai naudojamų karpinių rinkinių, įskaitant ir su 50mm žiedais.

Modelis turi ypač didelę kišenę su užtrauktuku šone, kurią galima naudoti tinklelio ar kitų daiktų transportavimui. Šis dėklas yra puikus, nes galite sutalpinti daugumą žvejybos reikmenų.

Visas korpusas pagamintas iš atsparaus audinio, kuris atsparus ir lietui. Jo apačia padengta vandeniui atsparia medžiaga, kuri leidžia dėklą pastatyti sausoje vietoje. Lengvas užtrauktukas su metaline bėgeliu, patogi rankena ir diržas dėklui nešti ant peties yra šio labai praktiško dėklo dalis.

Video apie dėklą: https://www.youtube.com/watch?v=yBtSOuecl3c      https://www.youtube.com/watch?v=mtcZXaJs41I

 

 

Tipas

140cm, 150cm, 165cm, 200cm, 215cm

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis