Pagridninis / Parduotuvė / ŽVEJYBOS TURIZMO REIKMENYS / Karpinė palapinė Bivouac Delphin PANORAMA OneMAN
Akcija!

Karpinė palapinė Bivouac Delphin PANORAMA OneMAN

Prekių pristatymas 14 dienų

218,00

Prekę turime

Prekės kodas: 101002535
Likutis: Turime

Delphin PANORAMA OneMAN yra funkcionali palapinė už gerą kainą, skirta vienam gultui.

Dizainas paremtas didesne PANORAMA TwoMAN versija. Jie abu turi keletą neįprastų savybių. Siauras įėjimas su dviem dideliais langais – klasikinio dizaino, kurį tikrai ne kartą matėte – pakeičiamas itin plačiu įėjimu, turinčiu keletą privalumų. Iš jo atsiveria puikus vaizdas į aplinką, kaip ir du dideli langai priekyje. Be to, jį daug greičiau išvėdinti (bivuake yra galinis langas). Nuo šiol lovą taip pat lengviau įdėti į vidų!

2 arkų konstrukcija pagaminta iš aliuminio profilių, kurie puikiai dera vienas į kitą ir sukuria tvirtą pagrindą. Dėl visų šių savybių, aukščiausios klasės medžiagų ir klijuotų siūlių, PANORAMA Eazy OneMAN yra stabilus bivakas, galintis atlaikyti stiprų vėją ar stiprų lietų. Išmatavimai idealiai tinka viengulei lovai, kurioje yra pakankamai vietos lagaminams ir reikmenims laikyti. Jei jums labiau patinka vietos, kurios netinka dideliems bivakams, tada PANORAMA OneMAN yra jūsų pasirinkimas numeris vienas. Dėl nedidelių transportavimo gabaritų nebus problemų nugabenti į atokias vietas, kurių nepasieksite automobiliu. Kitas privalumas – priekinis gaubtas, kuris sukuria vientisą arką ir yra integruota konstrukcijos dalis. Gaubtas turi du fiksavimo strypus, kad būtų galima geriau valdyti strypą.

Bivakas pristatomas su pagrindo grindimis, kurias galima pritvirtinti prie sienų velcro užtrauktuku. Kad būtų daugiau patogumo kelyje, taip pat gausite praktišką transportavimo dėklą su tvirtomis rankenomis.

VIDEO APIE PREKĘ https://www.youtube.com/watch?v=XVISFXFfgeE&t=1s

Technine informacija:
Išoriniai matmenys: 215×250 cm
Bivako aukštis: 145 cm
Kapoto ilgis: 30 cm
Bivako transportavimo matmenys: 100x20x17
Bivako svoris: 6,4 kg

Gamintojas

Delphin

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis