Pagridninis / Parduotuvė / POLEDINĖ ŽŪKLĖ / ŽIEMINIS JAUKAS Deepex paruoštas naudoti

ŽIEMINIS JAUKAS Deepex paruoštas naudoti

Prekių pristatymas 1-2 dienos

2,69

Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminiai žūklei. Skirtas žvejoti ir jaukinti karpines žuvis, kuojas, karšius, plakius. Geltonos spalvos mišinys – su kepintų kanapių sėklomis ir saldžiu aromatu. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žuklei su šeryklėlėmis.

Jaukas žiemai, tai puiki formulė šaltam vandeniui, sudrėkintas ir paruoštas naudoti.

Prekės kodas: N/A
Likutis: Prekę turime

Galimi pasirinkimai:

Žieminis jaukas Deepex

Geltonas universalus 300g.
Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminiai žūklei. Skirtas žvejoti ir jaukinti karpines žuvis kuojas, karšius, plakius. Geltonos spalvos mišinys su kepintų kanapių sėklomis ir saldžiu aromatu. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žuklei su šeryklėlėmis.

Raudonas universalus 300g.
Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminiai žūklei. Skirtas žvejoti ir jaukinti karpines žuvis kuojas, karšius, plakius. Raudonos spalvos mišinys su saldžiu aromatu. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žuklei su šeryklėlėmis.

Juodasis Vilioklis 300g.
Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminiai žūklei. Skirtas žvejoti ir jaukinti karpines žuvis kuojas, karšius, plakius. Tamsiai juodos spalvos mišinys. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žuklei su šeryklėlėmis.

Universalus su granulėmis tamsiai rudas 300g.
Sudrėkintas ir pilnai paruoštas jaukas žieminiai žūklei. Kreminės spalvos mišinys skirtas žvejoti ir jaukinti dideles karpines žuvis kuojas, karšius, plakius. Jauko sudėtis praturtinta 2mm granulėmis kurios efektyviai vilioja ir užlaiko jaukinimo vietoje dideles žuvis. Labai efektyvus žvejojant didelius karšius nuo ledo. Tinkamas naudoti nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario, pritaikytas šaltam vandeniui ir žūklei su šeryklėlėmis.

Jaukas žiemai yra sudrėkintas ir paruoštas naudoti. Puiki formulė šaltam vandeniui.

Tipas

Geltonas universalus 300g., Juodasis Vilioklis 300g., Raudonas universalus 300g., Universalus su granulėmis tamsiai rudas 300g.

Gamintojas

Deepex

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis