Pagridninis / Parduotuvė / MEŠKERĖS / Feeder meškerės / Feeder – Plūdinė match meškerės Delphin Hybrix picker + 3 tips / match

Feeder – Plūdinė match meškerės Delphin Hybrix picker + 3 tips / match

Prekių pristatymas 1-2 dienos

64,95

Prekės kodas: N/A
Likutis: Turime

Galimi pasirinkimai:

Feeder – Plūdinė match meškerės Delphin Hybrix picker + 3 tips / match Tai hibridinė meškerė HYBRIX gali būti naudojama plūdinei – match žvejybai, taip pat fiderinei žvejybai. Jums nereikia nuspręsti, kurias dvi meškeres pasirinkti dviem skirtingoms technikoms.

Su šiuo gerai suprojektuotu hibridu per kelias minutes galėsite prisitaikyti prie sąlygų ir aplinkybių ir mėgautis žvejyba nesijaudindami, kad antrą meškerę palikote namuose. HYBRIX yra su dviem viršutinėmis dalimis.

Plūdinė dalis turi iki 30g užmetimo apkrovą. Feeder užmetimas 60g. Šių universalių svarmenų jums tikrai užteks. Metimas ir linkimo kreivė yra maksimaliai graži su abiem viršūnėmis.
Juodas, matinis 24T blankas su balta dalimi ir žaliomis detalėmis daro šią meškerę puikiu šiuolaikišku palydovu visiems švelnesnės žvejybos mėgėjams. Rankena yra padalinta ir pagaminta iš kamštienos ir juodos EVA putos derinio. Apatinėje užpildytoje dalyje yra EVA putos, kad būtų malonu susiaurėti. Meškerykotis tiekiamas su 3 feeder antgaliais: U-Light, Light ir Medium ir match dalimi.

Video į produktą https://www.youtube.com/watch?v=7kzadVg5NdY

Tipas

270cm, 300cm, 360cm

Prekes pristatome per 2-14dienų. Dėl konkrečios pristatymo datos galite teirautis užpildę formą pateiktą žemiau.

    Prekė įdėta į krepšelį

    Krepšelis